Erbjudanden Här hittar du alla erbjudanden hos oss på ICA Nära Löberöd.

Filter för erbjudanden

Veckans erbjudanden Visar 53 stycken

Visar 53 erbjudanden

Logga in för att se dina personliga erbjudanden

Fryst mango

ICA. 250 g. Jmfpris 60:00/kg. Ord.pris 22:51 kr.

Illustration av Fryst mango
2 för 30 kr

Baby tvättservetter

ICA. 72-pack. Jmfpris 0:19/st. Ord.pris 22:90 kr.

Illustration av Baby tvättservetter
3 för 40 kr

Färsk Kycklinglårfilé

Kronfågel. Ursprung Sverige. 900 g. Jmfpris 121:11/kg.

Illustration av Färsk Kycklinglårfilé
109 kr/st

ICAs reklamfilmer

Veckans reklamfilm

Färsk laxsida ASC

ICA Gott liv. Ursprung Norge. Ca 1200 g. Ord.pris 226:40 kr.

Illustration av Färsk laxsida ASC
139 kr/kg

Hushållspapper, Toalettpapper

ICA Skona. 4-pack, 6-pack. Jmfpris 33:86-37:59/kg. Ord.pris 37:90-48:90 kr.

Illustration av Hushållspapper, Toalettpapper
2 för 60 kr

Norrländsk grillost

ICA. 200 g. Jmfpris 100:00/kg. Ord.pris 28:85 kr.

Illustration av Norrländsk grillost
3 för 60 kr

Delikatesspotatis i påse

ICA. Rosa Bandet. Sverige. 900 g. Jmfpris 16:67/kg. Ord.pris 22:90 kr.

Illustration av Delikatesspotatis i påse
15 kr/st

Röda kärnfria druvor i ask

ICA. Rosa Bandet. Spanien/Grekland/Italien. 500 g. Jmfpris 50:00/kg. Ord.pris 39:09 kr.

Illustration av Röda kärnfria druvor i ask
25 kr/st

Kronljus

ICA. 20-pack. Jmfpris 2:98/st. Ord.pris 83:90 kr.

Illustration av Kronljus
2 för 119 kr

Filipinos

Filipinos. 120 g. Jmfpris 83:33-84:75/kg. Ord.pris 24:20 kr. 30dgr.pris 10:00 kr.

Illustration av Filipinos
10 kr/st

ZERoh!

Zeroh. 0.8l. Jmfpris 2:50/lit dr.kl exkl pant. Ord.pris 31:70-32:08 kr. 30dgr.pris 31:70-32:08 kr.

Illustration av ZERoh!
20 kr +pant

Rund-rut brungrädd

Leksands Knäcke. 700 g. Jmfpris 42:86/kg. Ord.pris 37:76 kr. 30dgr.pris 37:76 kr.

Illustration av Rund-rut brungrädd
30 kr/st

Rund-rut norm.gräd

Leksands Knäcke. 700 g. Jmfpris 42:86/kg. Ord.pris 37:76 kr. 30dgr.pris 37:76 kr.

Illustration av Rund-rut norm.gräd
30 kr/st

Finkrossade Tomater

Mutti. 1,2kg. Jmfpris 29:17/kg. Ord.pris 48:17 kr. 30dgr.pris 35:00 kr.

Illustration av Finkrossade Tomater
35 kr/st

Taco Spice Mix

Old el Paso. 25g. Jmfpris 200:00/kg. Ord.pris 13:15 kr. 30dgr.pris 5:00 kr.

Illustration av Taco Spice Mix
5 kr/st

Taco Sauce

Old el Paso. 230g. Jmfpris 43:48/kg. Ord.pris 17:88 kr. 30dgr.pris 10:00 kr.

Illustration av Taco Sauce
10 kr/st

Partnererbjudanden