Fryst mango
ICA. 250 g. Jmfpris 60:00/kg. Ord.pris 22:51 kr.
Fryst mango
ICA. 250 g. Jmfpris 60:00/kg. Ord.pris 22:51 kr.
Baby tvättservetter
ICA. 72-pack. Jmfpris 0:19/st. Ord.pris 22:90 kr.
Färsk Kycklinglårfilé
Kronfågel. Ursprung Sverige. 900 g. Jmfpris 121:11/kg. Ord.pris 150:76 kr.
Färsk laxsida ASC
ICA Gott liv. Ursprung Norge. Ca 1200 g. Ord.pris 226:40 kr.
Hushållspapper, Toalettpapper
ICA Skona. 4-pack, 6-pack. Jmfpris 33:86-37:59/kg. Ord.pris 37:90-48:90 kr.
Norrländsk grillost
ICA. 200 g. Jmfpris 100:00/kg. Ord.pris 28:85 kr.
Delikatesspotatis i påse
ICA. Rosa Bandet. Sverige. 900 g. Jmfpris 16:67/kg. Ord.pris 22:90 kr.
Röda kärnfria druvor i ask
ICA. Rosa Bandet. Spanien/Grekland/Italien. 500 g. Jmfpris 50:00/kg. Ord.pris 39:09 kr.
Kronljus
ICA. 20-pack. Jmfpris 2:98/st. Ord.pris 83:90 kr.
Filipinos
Filipinos. 120 g. Jmfpris 83:33-84:75/kg. Ord.pris 24:20 kr. 30dgr.pris 10:00 kr.
ZERoh!
Zeroh. 0.8l. Jmfpris 2:50/lit dr.kl exkl pant. Ord.pris 31:70-32:08 kr. 30dgr.pris 31:70-32:08 kr.
Rund-rut brungrädd
Leksands Knäcke. 700 g. Jmfpris 42:86/kg. Ord.pris 37:76 kr. 30dgr.pris 37:76 kr.
Rund-rut norm.gräd
Leksands Knäcke. 700 g. Jmfpris 42:86/kg. Ord.pris 37:76 kr. 30dgr.pris 37:76 kr.
Finkrossade Tomater
Mutti. 1,2kg. Jmfpris 29:17/kg. Ord.pris 48:17 kr. 30dgr.pris 35:00 kr.
Taco Spice Mix
Old el Paso. 25g. Jmfpris 200:00/kg. Ord.pris 13:15 kr. 30dgr.pris 5:00 kr.
Taco Sauce
Old el Paso. 230g. Jmfpris 43:48/kg. Ord.pris 17:88 kr. 30dgr.pris 10:00 kr.
Tävling!
Vinn biljetter till filmen Resan till Piemonte!
Vardagstjänster
25% rabatt på Hjärtats+ kosttillskott
Kultur och nöje
20 % rabatt på årets juligaste teaterturné
Resor och hotell
Bo på Scandic med stammisrabatt