Erbjudanden Här hittar du alla erbjudanden hos oss på ICA Nära Bomhus.

Filter för erbjudanden

Veckans erbjudanden Visar 56 stycken

Visar 56 erbjudanden

Logga in för att se dina personliga erbjudanden

Fryst mango

ICA. 250 g. Jmfpris 60:00/kg. Ord.pris 21:57 kr.

Illustration av Fryst mango
2 för 30 kr

Baby tvättservetter

ICA. 72-pack. Jmfpris 0:19/st. Ord.pris 21:95 kr.

Illustration av Baby tvättservetter
3 för 40 kr

Färsk Kycklinglårfilé

Kronfågel. Ursprung Sverige. 900 g. Jmfpris 121:11/kg. Ord.pris 149:90 kr.

Illustration av Färsk Kycklinglårfilé
109 kr/st

ICAs reklamfilmer

Veckans reklamfilm

Pommes Frites, Strips

ICA. 1 kg. Jmfpris 16:67/kg. Ord.pris 25:72 kr.

Illustration av Pommes Frites, Strips
3 för 50 kr

Läsk

Coca-Cola, Fanta. 10x33 cl. Jmfpris 15:15-151:52/liter + pant. Ord.pris 84:41-84:45 kr.

Illustration av Läsk
2 för 100 kr +pant

Färsk laxsida ASC

ICA Gott liv. Ursprung Norge. Ca 1200 g. Ord.pris 233:95 kr.

Illustration av Färsk laxsida ASC
139 kr/kg

Hushållspapper, Toalettpapper

ICA Skona. 4-pack, 6-pack. Jmfpris 33:86-37:59/kg. Ord.pris 37:95-48:95 kr.

Illustration av Hushållspapper, Toalettpapper
2 för 60 kr

Norrländsk grillost

ICA. 200 g. Jmfpris 100:00/kg. Ord.pris 29:55 kr.

Illustration av Norrländsk grillost
3 för 60 kr

Delikatesspotatis i påse

ICA. Rosa Bandet. Sverige. 900 g. Jmfpris 16:67/kg. Ord.pris 22:30 kr.

Illustration av Delikatesspotatis i påse
15 kr/st

Röda kärnfria druvor i ask

ICA. Rosa Bandet. Spanien/Grekland/Italien. 500 g. Jmfpris 50:00/kg. Ord.pris 38:04 kr.

Illustration av Röda kärnfria druvor i ask
25 kr/st

Kronljus

ICA. 20-pack. Jmfpris 2:98/st. Ord.pris 82:95 kr.

Illustration av Kronljus
2 för 119 kr

Ölkorv

ICA. 40g. Jmfpris 250:00/kg. Ord.pris 11:30-11:72 kr.

Illustration av Ölkorv
10 kr/st

Ansiktsservetter i Box

ICA Basic. 150p. Jmfpris 0:10/st. Ord.pris 21:95 kr. 30dgr.pris 15:00 kr.

Illustration av Ansiktsservetter i Box
15 kr/st

Mazariner

ICA. 220g. Jmfpris 90:91/kg. Ord.pris 23:61 kr. 30dgr.pris 20:00 kr.

Illustration av Mazariner
20 kr/st

Vätskeersättning Apelsin brustablett

ICA Hjärtat. 20 st. Jmfpris 1:25/st. Ord.pris 43:90 kr. 30dgr.pris 25:00 kr.

Illustration av Vätskeersättning Apelsin brustablett
25 kr/st

Kryddor

ICA. 7-52g. Jmfpris 288:46-2142:86/kg. Ord.pris 19:37-34:20 kr. 30dgr.pris 19:37-34:20 kr.

Illustration av Kryddor
15 kr/st

Partnererbjudanden