Erbjudanden Här hittar du alla erbjudanden hos oss på ICA Nära Sellnäs.

Veckans erbjudanden Visar 44 stycken

Logga in för att se dina personliga erbjudanden

Snabbkaffe refill

Nescafé Lyx. 200 g. Max 1 köp/hushåll. Jmfpris 437:50/kg. Ord.pris 102:00 kr.

Illustration av Snabbkaffe refill
2 för 175 kr

Julprinskorv

Scan. 600 g. Jmfpris 75:00/kg. Ord.pris 65:90 kr.

Illustration av Julprinskorv
45 kr/st

Fryst kryddad kyckling

Guldfågeln. Ursprung Sverige. 480-760 g. Max 1 köp/hushåll. Jmfpris 98:68-156:25/kg. Ord.pris 105:00-110:00 kr.

Illustration av Fryst kryddad kyckling
2 för 150 kr

ICAs reklamfilmer

Visa veckans reklamfilm

Plommontomater i ask

ICA Stiftelsen. Spanien. 500 g. Jmfpris 40:00/kg. Ord.pris 29:90-33:95 kr.

Illustration av Plommontomater i ask
20 kr/st

Kexchoklad

Cloetta. 60 g. Jmfpris 138:89/kg. Ord.pris 12:50 kr.

Illustration av Kexchoklad
3 för 25 kr

Halländskt Vörtbröd

ICA Selection. 1000 g. Jmfpris 30:00/kg. Ord.pris 46:90 kr.

Illustration av Halländskt Vörtbröd
30 kr/st

Juice

Tropicana. 900 ml. Jmfpris 33:33/liter + pant. Ord.pris 43:95 kr.

Illustration av Juice
30 kr/+pant 1:-

Enportionsrätter

Felix. 360-380g. Jmfpris 98:68-104:17/kg. Ord.pris 53:90-58:90 kr.

Illustration av Enportionsrätter
2 för 75 kr

Digestive

ICA. 400 g. Jmfpris 25:00/kg. Ord.pris 15:90 kr.

Illustration av Digestive
2 för 20 kr

Bad- & Toalettpapper

ICA. 6-pack. Max 1 köp/hushåll. Jmfpris 30:86/kg. Ord.pris 41:95 kr.

Illustration av Bad- & Toalettpapper
5 för 100 kr

Sill i glas

ICA. 215-220 g. Max 1 köp/hushåll. Jmfpris 40:65-47:62/kg utan spad. Ord.pris 24:50-24:95 kr.

Illustration av Sill i glas
2 för 10 kr

Julskinka

ICA. 110 g. Max 1 köp/hushåll. Jmfpris 136:36/kg. Ord.pris 23:90 kr.

Illustration av Julskinka
2 för 30 kr

Vispgrädde

ICA. 250 ml. Jmfpris 50:00/liter. Ord.pris 21:90 kr.

Illustration av Vispgrädde
2 för 25 kr

Risgrynsgröt

ICA. 500 g. Max 1 köp/hushåll. Jmfpris 20:00/kg. Ord.pris 15:90 kr.

Illustration av Risgrynsgröt
3 för 30 kr

Lussekatter

Pågen. 210g. Jmfpris 107:14/kg. Ord.pris 39:90 kr.

Illustration av Lussekatter
2 för 45 kr

Läsk

Pepsi. 20x33 cl. Max 1 köp/hushåll. Jmfpris 11:97/liter + pant. Ord.pris 10:90-12:90 kr.

Illustration av Läsk
20 för 79 kr +pant 20:-

Genvägar