Erbjudanden Här hittar du alla erbjudanden hos oss på ICA Nära Ribersborg.

Filter för erbjudanden

Veckans erbjudanden Visar 82 stycken

Visar 82 erbjudanden

Logga in för att se dina personliga erbjudanden

Kaffe Skånerost

ICA. 450g. Jmfpris 110:00/kg. Ord.pris 54:96 kr.

Illustration av Kaffe Skånerost
2 för 99 kr

Soppa

Kelda. 500 ml. Jmfpris 50:00/l. Ord.pris 28:91 kr.

Illustration av Soppa
2 för 50 kr

Binda ultra night med vingar

ICA. 10-p. Jmfpris 0:78-1:25/st. Ord.pris 18:95 kr.

Illustration av Binda ultra night med vingar
2 för 25 kr

ICAs reklamfilmer

Veckans reklamfilm

Thaiboxar

320-350 g. Jmfpris 100:00-109:38/kg. Ord.pris 42:73-43:48 kr.

Illustration av Thaiboxar
2 för 70 kr

Pulled Pork

ICA. 550g. Jmfpris 109:09/kg. Ord.pris 61:85 kr.

Illustration av Pulled Pork
60 kr/st

Bearnaisesås

Felix. 335ml. Jmfpris 89:55/l. Ord.pris 35:91 kr.

Illustration av Bearnaisesås
2 för 60 kr

Broccolibuketter

ICA. 800 g. Jmfpris 31:25/kg. Ord.pris 28:26 kr.

Illustration av Broccolibuketter
2 för 50 kr

Creamy Garlic Chicken

Dafgård. 350 g. Jmfpris 120:00/kg. Ord.pris 43:48-44:43 kr. 30dgr.pris 42:00 kr.

Illustration av Creamy Garlic Chicken
42 kr/st

Fiskgratäng med räksås

ICA. 350g. Jmfpris 85:71/kg. Ord.pris 33:07-34:36 kr.

Illustration av Fiskgratäng med räksås
2 för 60 kr

Leifs Köttfria köttbullar

Dafgårds. 500g. Jmfpris 100:00/kg. Ord.pris 52:05 kr. 30dgr.pris 50:00 kr.

Illustration av Leifs Köttfria köttbullar
50 kr/st

Makrillfilé i tomatsås

ICA. 3p. Jmfpris 100:00/kg. Ord.pris 50:06 kr.

Illustration av Makrillfilé i tomatsås
2 för 75 kr

Mozzarella sticks

Lindströms Bites. 250g. Jmfpris 120:00/kg. Ord.pris 34:02 kr.

Illustration av Mozzarella sticks
2 för 60 kr

Pirog Original

Gorbys. 140g. Jmfpris 89:29/kg. Ord.pris 14:14 kr.

Illustration av Pirog Original
2 för 25 kr

Pytt i panna vegansk

ICA. 700g. Jmfpris 42:86/kg. Ord.pris 31:78 kr. 30dgr.pris 30:00 kr.

Illustration av Pytt i panna vegansk
30 kr/st

Super crunch premium fries

Aviko. 750g. Jmfpris 33:33/kg. Ord.pris 30:28 kr.

Illustration av Super crunch premium fries
2 för 50 kr

Tagliatelle med ägg

ICA. 500g. Jmfpris 40:00/kg. Ord.pris 22:75 kr.

Illustration av Tagliatelle med ägg
2 för 40 kr

Partnererbjudanden