Mango- och hallonpaj med kokos

Här är en härlig, krämig och utsökt mango- och hallonpaj med kokos. Den unika smakkombinationen av mango, hallon, kokos och lime tillsammans med pajskalet skapar en magnifik och bedårande efterrätt! Servera gärna pajen med glass eller vaniljkvarg.

Gör så här
00:25:00
Har du lagat receptet?
Kommentarer
Någon ”skriv ut” knapp finns inte. Synd.
Ewa-maria
2025-08-30Hej Ewa-Maria! Om du ser den rosa knappen med tre prickar, tryck på den och då kommer valet att skriva ut upp. Vänliga hälsningar Tove
ICA-köket
2025-09-01Hej! Ska det vara frysta eller färska hallon? Mvh, Ellinor
Ellinor
2022-05-21Helena Varför finns det inte någon "skriv-ut-plupp" på ALLA ICA-recept längre, så jag/den som så vill lätt och snyggt kan få receptet utskrivet inför tillagningen. Det blir onödigt bökigt att laga rätten med datorn som receptblad!! Min åsikt! Jag ber er att återinföra "skriv-ut-pluppen" igen". Tack på förhand!!!!
Jan
2022-04-13Hej Jan! Bredvid den röda gilla-knappen så kan man klicka på punkterna och där finns en skriv-ut-knapp. Så den är inte borttagen. Hoppas du hittar den! Hälsningar Michelle
ICA-köket
2022-04-13