Tävla med Findus

Tävlingen är avslutad

Här kunde du tävla om massor av produktcheckar från Findus. Tävlingen är nu avslutad.

Grattis alla vinnare!

1:a - 3:e pris

Alice Lundin, Uppsala

Emilia Sandberg, Göteborg

P. Carina Allegrini, Kumla

4:e - 10:e pris

Antonia Ramböl Bryntesson, Göteborg

Caroline Alnebring, Malmö

Fanny Sjölinder, Uppsala

Helena Bertilsson, Odensbacken

Jeanette Mahjoub, Brandbergen

Lisa Brink, Göteborg

Nathalie Neumann, Borås

11:e - 200:e pris

Adéle Holtz, Göteborg

Ajsel Residovska, Oxie

Albin Ringblom, Stenungsund

Alice Nilsson, Varberg

Alina Ropponen, Uppsala

Amanda Nyman, Täby

Anders Mårtensson, Karlskrona

Anette Andersson, Nyköping

Angela Fortes Olsson, Göteborg

Angelica Adolfsson, Norrköping

Angelica Linde, Sundsvall

Anika Lannér, Brämhult

Anita Nilsson, Ljungskile

Anita Nilsson, Överkalix

Anita Söllwander, Malmö

Anna Andersson, Strängnäs

Anna Eiderbrant, Uppsala

Anna Kovacic, Helsingborg

Anna Lidén, Göteborg

Anna-Lena Jansson, Norrtälje

Ann-Charlotte Larsson, Sundbyberg

Anne Adolfsson, Åby

Annica Nilsson, Norrköping

Axel Nord, Lund

Bengt Johansson, Skövde

Birgitta Fuhrmann, Lidköping

Birgitta Nordberg, Njurunda

Birgitta Pettersson, Borensberg

Bo Ekström, Stockholm

Camilla Carlvik, Karlstad

Carina Fagerbring, Skärholmen

Carina Grahn, Norberg

Carina Strand, Uppsala

Carola Lind, Öjebyn

Cecilia Karlsson, Stockholm

Charlotte Björnström, Uppsala

Christian Schwenzer, Göteborg

Christian Strese, Sundsbruk

Dawn Scott, Åmål

Ekaterina Själander, Gustavsberg

Elin Forslund, Stockholm

Elin Karlsson, Örebro

Elina Andersson, Storvreta

Elisabeth Hedberg, Södertälje

Elizabeth Johansson, Umeå

Ellinor Osunde, Västra Frölunda

Ellinor Widegren, Hägersten

Elsa Holmberg, Umeå

Emma Johansson, Stockholm

Eva Dahlqvist, Stora Höga

Eva Gustafsson, Borås

Eva Sörlin, Kovland

Fanny Anselin, Jönköping

Fanny Kårelind, Jönköping

Farhat Gmar, Vendelsö

Fia Olsson, Kågeröd

Frida Elmgren, Göteborg

Frida Norstedt, Kungsbacka

Gabriella Eriksson, Växjö

Gunilla Herlin, Linköping

Hanna Andersson, Göteborg

Hanna Gullbacka, Göteborg

Hans Johansson, Halmstad

Helena Eklund, Vikbolandet

Helena Saetheråsen, Hammarö

Hengameh Basiri, Borås

Håkan Johansson, Luleå

Ida Cronvall, Malmö

Ida Jansson,Solna

Ingrid Larsen, Lund

Irene Andersson, Möklinta

Janet Axenbrant, Växjö

Jennie Wolkert, Uppsala

Jennifer Andersson, Lund

Jennifer Falk, Bandhagen

Jennifer Sterner, Osby

Jenny Nordberg, Kvissleby

Jesper Sköld, Malmö

Jessica Hardell, Luleå

Jessica Hellström, Åshammar

Jessica Kekki, Själevad

Joakim Ekblom, Västra Frölunda

Joakim Mårtensson, Viken

Johanna Ljungblom, Helsingborg

Johanna Nygren, Kävlinge

Josefin Torenfält, Älvsjö

Josephine Fredlund, Skövde

June Törnkvist, Bromma

Kajsa Rasmusson, Mattmar

Karin Holmqvist, Stockholm

Karin Lauridsen, Sunne

Karin Schwenzer, Askim

Karin Wassdahl, Hammerdal

Karl-Oskar Simonsson, Göteborg

Katarina Tallsten, Gammelby

Katja Hiekka, Köping

Ken Pettersson, Västerås

Kexin Hou, Lund

Klara Kullberg, Malmö

Kristin Hamren, Gävle

Kristin Waara, Enskede

Kristina Johansson, Båstad

Kristina Karlsson, Luleå

Lennart Adolfsson, Åby

Lieselott Liljevik, Stockholm

Linda Pehrman, Sundsbruk

Linda Rehn, Skarpnäck

Linnea Cederwall, Luleå

Liz Wennerström, Uppsala

Liza Häll, Strängnäs

Lotta Edqvist, Hökerum

Lotta Lundh, Sunne

Lotta Svensson, Sandared

Louise Dahl, Malmö

Madelen Kindlund, Borlänge

Magdalena Szeremeta, Segeltorp

Magnus Edegran, Uddevalla

Magnus Johansson, Furulund

Maja Regefalk, Ystad

Malin Rautila, Luleå

Malin Rönnqvist Vagnér, Lund

Malin Svensson, Stockholm

Malin Åsberg, Floda

Margita Sörlin, Timrå

Maria Andersson, Långsele

Maria Edegran, Uddevalla

Maria Theandersson, Kyrkhult

Maria Östgren, Norrköping

Marina Kalds, Göteborg

Marta Flieger, Östersund

Mattias Olofsson, Luleå

Melanie Phan, Lund

Mia Haapaharju, Göteborg

Mia Widestrand, Öckerö

Michael Persson, Varberg

Michaela Ambjörnsson, Karlstad

Mikaela Kroon, Uppsala

Moa Holmberg, Karlstad

Moa Öhman, Malmö

Monica Wennerström, Uppsala

Nelly Stigborg, Lund

Niklas Nordström, Uppsala

Niklas Ohlsson, Luleå

Nils Carlsson, Kvissleby

Per Bergqwist, Uppsala

Pernilla Beskow, Gustavsberg

Pernilla Hörup, Lund

Pernilla Svanberg, Träslövsläge

Peter Arvebro, Malmö

Peter Johansson, Falkenberg

Peter Tegeling, Uppsala

Pirjo Koivuniemi, Luleå

Päivi Aho, Traryd

Rebecca Andersson, Möklinta

Roger Eliasson, Järfälla

Roland Svensson, Göteborg

Rosita Demez, Bonässund

Sabine Jonsson, Norrköping

Sandra Petersson, Göteborg

Sara Andersson, Vällingby

Sara Ericsson, Gävle

Sara Hjort, Umeå

Sara Kramer, Umeå

Sara Marteus, Motala

Sarah Andersson, Uppsala

Scalett Persson, Umeå

Sebastian Adolfsson, Norrköping

Sofia Andersson, Luleå

Solbritt Ilkert, Västerås

Sonja Kunnari, Oxie

Stefan Själander, Gustavsberg

Susanne Nilsson, Karlstad

Tarja Russo, Västerås

Tea Persson, Osby

Therese Andersson, Göteborg

Therèse Andrée Kjellström, Helsingborg

Therese Johnsson, Helsingborg

Theresia Ahlqvist, Bromma

Thorbjörn Floderus, Uppsala

Tina Almhjell, Bromma

Tony Dracéus, Göteborg

Torun Johansson, Lund

Ulla Raslöv, Fellingsbro

Ulla Troeng, Mariefred

Waike Larsson, Askim

Vicky Karlsson, Nacka

Viggo Norrby, Stockholm

Viktoria Asp-Hult, Gustafs

Yvonne Lindström, Örnsköldsvik

Zaza Unger, Luleå

Ni har vunnit:

Findus_vinstbild