Logga in för saldo och personliga erbjudanden!
Du som har ICA Kort hittar ditt lösenord på de bonus-/saldobesked som skickas till dig varje månad. Är du bankkund loggar du in med samma kod som till internetbanken.
Behöver du hjälp med din kod kan du ringa ICA Banken, tel 033-47 47 90. ICA Banken hjälper till oavsett om du har ICA Kort eller är bankkund. Tryck 3 i talsvarsmenyn så får du prata med en handläggare.
Recept
Receptet är tillagt
Gå till Min inköpslista >
Meddelandet är skickat
Dela med och tipsa andra: Vad är det här?
För att enkelt kunna dela med dig av våra recept och artiklar via e-post eller i sociala medier finns dela med dig funktionalitet på ICA.se.
Så här gör du1. Dra recept från söklistan till den dag du vill. Eller gå in på receptet och välj ”Dra till veckomeny”.2. Klicka på ”Till min veckomeny” för att ändra eller skriva ut menyn.
Smält blockchoklad i en smal och djup skål. Trä upp 20 marshmallows på grillpinnar. Doppa varje marshmallow i chokladen, ös på runt om med en sked. Doppa gärna skeden i lite neutral olja så släpper chokladen bättre. Ställ pinnarna i en hög vas för torkning.
totalt antal röster: 1
Betygsätt det här receptet
Vill du vara med och prata mat och kommentera recept? Logga in här!
Anmäl kommentar
2009-12-11 Charlotte Törnblom detta är toppen till barnkalaset. barne älskar dem. jag brukar rulla de chokladdoppade marshmallowsarna i krossade jordnötter. det blir lite rockyroad över det hela. Lätt att göra och barnen kan själva tillverka pinnarna.
2009-12-11 Charlotte Törnblom alltså .. barnen kan själva doppa marshmallowsarna.. inte gå i skogen och tillverka grillpinner. :) :)